Dystrybucja paliw

Dystrybucja paliw

Firma Nijhof-Wassink zajmuje się dystrybucją dedykowanych paliw z wielu różnych rafinerii i magazynów do stacji paliw, odbiorców przemysłowych i innych dużych użytkowników. Nie pozwalamy sobie przy tym na żadne ustępstwa w zakresie bezpieczeństwa i jakości sprzętu i pracowników, co doskonale wpasowuje się w wysokie standardy jakości naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie dystrybucji paliwa. 

Nowoczesny sprzęt na potrzeby transportu paliw

Park pojazdów firmy Nijhof-Wassink składa się wyłącznie z ciężarówek Volvo. Samochody te są wyposażone we wszystkie możliwe innowacyjne systemy bezpieczeństwa oferowane przez Volvo Trucks – zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo aktywne, jak i pasywne. Podczas konstrukcji naszych zestawów drogowych do przewozu paliw – tam, gdzie było to możliwe – zdecydowano się na obniżenie masy własnej pojazdu, jednak bez ustępstw na rzecz bezpieczeństwa. W wyniku tego możliwe jest załadowanie większej ilości towaru i w konsekwencji obniżenie kosztu jednostkowego w przypadku przewozu paliw. Cysterny są wyposażone w zaawansowane systemy rozładunku, które zawsze umożliwiają bezpieczny i szybki rozładunek.

Umiejętny i bezpieczny transport ADR

Nasi kierowcy przewożący paliwa są bardzo profesjonalnymi, reprezentatywnymi i przyjaznymi dla klientów specjalistami w dziedzinie ADR, którzy działają niezwykle bezpiecznie i wyłącznie zgodnie z surowymi procedurami. Ich umiejętności indywidualne są monitorowane podczas intensywnych szkoleń ADR i bezpieczeństwa. Chodzi tutaj np. o szkolenie w zakresie zapobiegania wywracaniu się na potrzeby skutecznego przewidywania ruchu ładunku w naczepie-cysternie. Oprócz tego rozwojem kierowców zajmuje się nasz zespół instruktorów ds. bezpieczeństwa opartego na zachowaniu (Behaviour Based Safety – BBS). 

Responsible Care

W 2009 roku firma Nijhof Wassink jako jedna z pierwszych dołączyła do programu Responsible Care. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa przemysłu chemicznego, która ma na celu polepszenie poziomu zdrowia, zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i przejrzystej komunikacji z naszymi udziałowcami. 

 

 

Grupa Nijhof Wassink przejmuje Wemmers Tanktr

Wemmers Tanktransport i firma transportowa Nijhof-Wassink doszły do porozumienia na polu kontynuowania współpracy. Cała działalność, a także wszystkie oddziały i pracownicy firmy Wemmers Tanktransport od 1 stycznia 2022 roku będą częścią Grupy Nijhof Wassink.

Czytaj dalej

Dostawa paliwa zawsze i wszędzie

Firma VARO Energy działa aktywnie w krajach Beneluksu, Niemczech, Szwajcarii i Francji. Istnieje ona dopiero od 2012 roku, kiedy to przejęła rafinerię w Cressier (Szwajcaria) Od tej pory VARO Energy dzięki przeróżnym fuzjom i przejęciom w ekspresowym tempie stała się największym niezależnym dystrybutorem paliw w północno-zachodniej Europie.

Czytaj dalej

Projektowanie w ramach współprodukcji

W związku z moją słabością do techniki i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie transportu produktów chemicznych, jestem niezmierne zainteresowany dodatkowym ulepszaniem naszego sprzętu.

Przeczytaj moją historię

Kompleksowe rozwiązanie transportowe

Każdy, kto tankuje na stacji benzynowej, z dużym prawdopodobieństwem ma do czynienia z paliwem, które w ten czy inny sposób miało styczność z firmą VARO Energy.

Przeczytaj moją historię

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.