Logistyka produktów sypkich

Transport silosowy

Firma Nijhof-Wassink jest specjalistą w dziedzinie transportu silosowego i obsługi magazynowej sypkich towarów masowych na potrzeby przemysłu chemicznego i petrochemicznego: granulaty i proszki, takie jak polichlorek winylu (PVC), polietylen (PE), polipropylen (PP) i politereftalan etylenu (PET). Dzięki nowoczesnej flocie, międzynarodowej sieci oraz zorientowaniu na jakość gwarantujemy Państwu optymalną wydajność załadunku i niezawodność dostaw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie logistyki produktów sypkich.

Terminowość

Ponad 99% naszych dostaw odbywa się terminowo i nieustannie to monitorujemy. Osiągamy to dzięki dokładnemu planowaniu i naszym niezwykle doświadczonym kierowcom, którzy biorą za to odpowiedzialność. A także dzięki naszemu młodemu i reprezentatywnemu sprzętowi transportowemu, w skład którego wchodzi m.in. sto ciągników siodłowych oraz ponad 150 naczep silosowych, w tym specjalistycznych naczep typu vacuum. Nasze zestawy ważą mniej niż 15 000 kg, co optymalizuje ładowność, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Niezawodna i kompleksowa obsługa

Firma Nijhof-Wassink oferuje niezawodną i kompleksową obsługę w dziedzinie lokalnego i międzynarodowego silosowego transportu drogowego. Jako specjalista dysponujemy wszelką niezbędną wiedzą na temat produktów sypkich, dzięki czemu możemy dostarczać towary w optymalnym stanie do Państwa odbiorców końcowych. Nasi wykwalifikowani kierowcy przechodzą regularnie szkolenia dodatkowe prowadzone przez naszych instruktorów BBS (z zakresu bezpieczeństwa opartego na zachowaniu), a także pracują według najsurowszych wymogów zgodnych z obowiązującym systemem zarzadzania obejmującym bezpieczeństwo, zdrowie, ochronę środowiska i jakość (Safety, Health, Environment and Quality – SHEQ).

Innowacyjny system zarządzania transportem

Nasz nowoczesny system zarządzania transportem (Transport Management System – TMS) umożliwia nam jeszcze skuteczniejszą, wydajniejszą i bardziej produktywną pracę. To jedno z innowacyjnych rozwiązań w ramach konceptu Nijhof-Wassink LIVE, które pozwala na nawiązanie kontaktu w czasie rzeczywistym między Państwem a naszymi systemami IT. Dzięki udostępnianiu m.in. statusu zamówienia, czasu załadunku i rozładunku, lokalizacji ładunku, a nawet stanu zapasów, wspólnie tworzymy doskonały cyfrowy łańcucha dostaw. Swoje transporty mogą Państwo śledzić na żywo i zawsze mają Państwo obraz aktualnego stanu rzeczy.
 

 

Okko ten Hoff
Commercial Manager

Morssinkhof Rymoplast, czyli zamykanie łańcucha

Nawet o tym nie wiedząc, każdy miał kiedyś w rękach produkty, których surowce zostały dostarczone przez firmę Morssinkhof Rymoplast. Jest to jedno z największych europejskich przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem tworzyw sztucznych.

Czytaj dalej

Pomoc w nagłych sytuacjach

Jako kierowca pojazdów do transportów masowych przejechałem już dość pokaźną liczbę kilometrów. Od 1985 roku jeżdżę znanymi czerwonymi ciągnikami Nijhof-Wassink po całej Europie. Od 2006 roku zajmuję się przede wszystkim nagłymi sytuacjami.

Przeczytaj moją historię

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.