Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje ogólne


Nijhof en Wassink B.V. (Izba Handlowa 06032426, nr VAT: NL 004992052 B01), zwana dalej „Nijhof-Wassink”, udziela Państwu niniejszym dostępu do strony www.nijhof-wassink.com i publikuje tutaj teksty, grafiki i inne materiały, które są dostarczane przez firmę Nijhof-Wassink i osoby trzecie. Nijhof-Wassink zastrzega sobie przy tym prawo do modyfikacji treści lub usuwania danych części w dowolnym momencie.

Informacje na stronie www.nijhof-wassink.com są niezobowiązujące i nie należy uznawać ich za konkretną ofertę do zawarcia umowy. Umowy są zawierane wyłącznie poprzez przyjęcie uznanej za taką oferty firmy Nijhof-Wassink.

Prawo autorskie

Wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące tych materiałów przysługują firmie Nijhof-Wassink. Kopiowanie, rozpowszechnianie i wszelkie inne użycie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody firmy Nijhof-Wassink, z zastrzeżeniem i o ile nie zalecono inaczej w obowiązujących przepisach (jak np. prawo cytatu), chyba że określono inaczej w materiałach szczegółowych.

People, Planet, Profit

Zrównoważony sposób pracy, korzystny dla ludzi i środowiska naturalnego – właśnie do tego dąży firma Nijhof-Wassink. W naszym sposobie pracy tworzymy równowagę między 3 P: People, Planet i Profit, czyli ludźmi, planetą i zyskami.

Bezpieczeństwo i jakość

Zorientowanie na człowieka i otoczenie jest najważniejsze w codziennej działalności firmy Nijhof-Wassink. Oznacza to proaktywne podejście w dziedzinie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, zabezpieczeń i zrównoważonego rozwoju. Surowe standardy, które stosują nasi zleceniodawcy, jeśli chodzi o transport ich produktów, są ogólnie obowiązującymi normami w firmie Nijhof-Wassink.

Innowacje w firmie Nijhof-Wassink

Każdy, kto chce utrzymywać się w czołówce światowej branży transportowej, musi nieustannie wprowadzać zmiany. Właśnie dlatego w firmie Nijhof-Wassink przywiązujemy dużą wagę do innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa, sprzętu, szkolenia i systemów IT. Ponieważ jest to stały element naszej pracy, możemy zagwarantować optymalne rezultaty. 

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.