Logistyka płynów

Tonny Wolberink
Commercial Manager Liquid Bulk Logistics
Oferta
Tonny Wolberink
Commercial Manager Liquid Bulk Logistics
+31 548 538 000 sales@nijhof-wassink.com Oferta

Transport cysternowy

Firma Nijhof-Wassink jest ekspertem w szczególności w dziedzinie transportu drogowego i intermodalnego płynnych substancji chemicznych. Przewozimy zarówno produkty neutralne, jak i ADR. Dzięki rozbudowanej sieci międzynarodowej i mocnej pozycji na rynkach lokalnych, jesteśmy dla Państwa godnym zaufania partnerem, w całej Europie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie logistyki płynów.

Specjaliści w dziedzinie transportu intermodalnego

Huby firmy Nijhof-Wassink mają bezpośrednie połączenie z drogami kolejowymi i wodnymi. Te intermodalne lokalizacje znajdują się w Rotterdamie i Coevorden i mają bezpośrednie połączenie z portami w Antwerpii, Rotterdamie i Hamburgu. Dzięki tym strategicznym lokalizacjom optymalizujemy Państwa łańcuch dostaw. 

Właściwy sprzęt na potrzeby transportu płynów

Firma Nijhof-Wassink wie, co jest potrzebne do szybkiego i bezpiecznego przewiezienia Państwa płynów z punktu A do B. W tym celu dysponujemy najnowszymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w kompresory lub pompy, jedno- i wielokomorowymi naczepami oraz różnego rodzaju i wielkości tank kontenerami. Dzięki systemom grzewczym w pojazdach ciężarowych Państwa towary płynne mogą być przewożone dokładnie w takiej temperaturze, jakiej wymagają. Nasz oddział w Coevorden (NL77) jest ponadto wyposażony w instalacje grzewcze na bazie pary i glikolu, które pozwalają na utrzymywanie Państwa produktów w odpowiedniej temperaturze i podgrzewanie ich również przez dłuższy czas. 

Bezpieczeństwo podczas przewozu substancji niebezpiecznych (ADR)

Transport płynnych substancji chemicznych wymaga poświęcenia specjalnej uwagi bezpieczeństwu. Skupienie się na kwestii bezpieczeństwa jest również główną częścią kultury naszej firmy. Jeśli chodzi o dobór sprzętu, działamy w oparciu o najsurowsze wymogi. Wszystkie nasze naczepy i kontenery są obsługiwane z poziomu ziemi. Nasi kierowcy i pracownicy miejscowi (OSO) są reprezentatywnymi i przyjaznymi dla klientów perfekcjonistami, którzy działają bezpiecznie i zgodnie z surowymi procedurami. Są oni wyszkoleni w zakresie ADR i bezpieczeństwa opartego na zachowaniu, a także są w tych dziedzinach nieustannie doszkalani przez naszych wewnętrznych trenerów i kierowców-mentorów. 

Innowacyjny system zarządzania transportem

Nasz nowoczesny system zarządzania transportem (Transport Management System – TMS) umożliwia nam jeszcze skuteczniejszą, wydajniejszą i bardziej produktywną pracę. To jedno z innowacyjnych rozwiązań w ramach konceptu Nijhof-Wassink LIVE, które pozwala na nawiązanie kontaktu w czasie rzeczywistym między Państwem a naszymi systemami IT. Dzięki udostępnianiu m.in. statusu zamówienia, czasu załadunku i rozładunku, lokalizacji ładunku, a nawet stanu zapasów, wspólnie tworzymy doskonały cyfrowy łańcuch dostaw. Swoje transporty mogą Państwo śledzić na żywo i zawsze mają Państwo obraz aktualnego stanu rzeczy.

Tonny Wolberink
Commercial Manager Liquid Bulk Logistics

Znaczne zmniejszenie emisji CO2 dzięki transportom intermodalnym

Transport intermodalny jest transportem zrównoważonym. Dzięki realizacji transportu do Polski pociągiem zamiast samochodami zmniejszamy emisję CO2 o około 46 procent.

Przeczytaj moją historię

Aliancys – partnerstwo z chemią

Holenderska firma Aliancys projektuje, produkuje i sprzedaje sztuczne żywice, z których wytwarza się kompozyty. Posiadając sześć oddziałów w Europie i dwa w Chinach oraz rynki zbytu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, firma jest liderem na rynku wysokiej jakości sztucznej żywicy.

Czytaj dalej

Zimowy płyn do spryskiwaczy w dostawie intermodalnej

Zimy w Polsce są ogólnie surowsze niż w Holandii. W przypadku obecności dużej ilości śniegu i zimna, ważne jest, aby mieć w samochodzie odpowiednią ilość płynu do spryskiwaczy.

Przeczytaj moją historię

Elastyczny transport kolejowy

Z Kutna w Polsce monitoruję wspólnie z innymi kolegami ruch pociągów wahadłowych, które przewożą nasze kontenery cysterny z masowymi produktami ciekłymi naszych klientów.

Przeczytaj moją historię

Kompleksowy transport intermodalny do Polski

Obecnie każdego tygodnia z portu w Rotterdamie do różnych terminalów kontenerowych w Polsce jeździ 10 pociągów wahadłowych. Przejazdy odbywają się według stałego harmonogramu, co gwarantuje naszym klientom elastyczność oraz pewność tego, że ich produkt zostanie dostarczony na czas.

Przeczytaj moją historię

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.