O firmie Nijhof-Wassink

Your ambition, our drive

Firma Nijhof-Wassink jest specjalistą w dziedzinie drogowego, kolejowego i wodnego transportu masowego. Dzięki wykorzystaniu wszystkich modalności, strategicznie położonych oddziałów w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce i na Węgrzech, oferujemy naszym zleceniodawcom najbardziej optymalne rozwiązania logistyczne. Oprócz transportu firma Nijhof-Wassink działa aktywnie na polu obsługi magazynowej, składowania i czyszczenia zbiorników.

Dostawca usług logistycznych z misją

Jako międzynarodowy dostawca usług logistycznych, firma Nijhof-Wassink orientuje się na transporcie sypkich i płynnych towarów masowych dla producentów i dostawców w przemyśle chemicznym i sektorze pasz dla zwierząt. Firma Nijhof-Wassink operuje w sposób intermodalny w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego i wodnego. Korzystając w większości z własnych zasobów i inwestując w długotrwałe partnerstwa, zrównoważony rozwój, innowacyjność i bycie dobrym pracodawcą, osiągamy najwyższą jakość usług na potrzeby naszych zleceniodawców.

Freddy Nijhof
Nijhof-Wassink to symbol wydajnej i innowacyjnej logistyki. Z naszych oddziałów położonych w strategicznych punktach Europy świadczymy wszelkie niezbędne usługi logistyczne na rzecz naszych klientów. Przede wszystkim naszym celem jest jednak bycie najlepszym partnerem biznesowym dla naszych zleceniodawców. Your ambition, our drive!

Freddy Nijhof
Prezes Rady Nadzorczej

Kluczowe wartości firmy Nijhof-Wassink

To są nasze punkty wyjścia

W firmie Nijhof-Wassink każdego dnia chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Pomagamy w realizowani ambicji naszych klientów oraz wspieramy swoich pracowników. W tym celu pracujemy w oparciu o pięć kluczowych wartości, które stanowią podstawę dla tego, kim jesteśmy i w jaki sposób wyróżniamy się jako usługodawca i pracodawca.

Czytaj dalej

Oferty pracy

W NIJHOF-WASSINK TO LUDZIE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Każda organizacja jest tak dobra jak jej pracownicy. W Nijhof-Wassink to właśnie pracownicy są sercem firmy, bo to oni sprawiają, że klienci są zadowoleni, a także zapewniają ciągłość działania. Ciężko pracujemy dla siebie i ze sobą. Uznanie ich zaangażowania wykracza poza samą płaszczyznę materialną. Intensywnie inwestujemy w szkolenie i rozwój ludzi. Pracownicy są jednak także kolegami, którzy pomagają sobie w trudnych chwilach.

Czytaj dalej

People, Planet, Profit

Zrównoważony sposób pracy, korzystny dla ludzi i środowiska naturalnego – właśnie do tego dąży firma Nijhof-Wassink. W naszym sposobie pracy tworzymy równowagę między 3 P: People, Planet i Profit, czyli ludźmi, planetą i zyskami.

Bezpieczeństwo i jakość

Zorientowanie na człowieka i otoczenie jest najważniejsze w codziennej działalności firmy Nijhof-Wassink. Oznacza to proaktywne podejście w dziedzinie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, zabezpieczeń i zrównoważonego rozwoju. Surowe standardy, które stosują nasi zleceniodawcy, jeśli chodzi o transport ich produktów, są ogólnie obowiązującymi normami w firmie Nijhof-Wassink.

Innowacje w firmie Nijhof-Wassink

Każdy, kto chce utrzymywać się w czołówce światowej branży transportowej, musi nieustannie wprowadzać zmiany. Właśnie dlatego w firmie Nijhof-Wassink przywiązujemy dużą wagę do innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa, sprzętu, szkolenia i systemów IT. Ponieważ jest to stały element naszej pracy, możemy zagwarantować optymalne rezultaty. 

Nijhof-Wassink Group

Ponad pięćdziesiąt lat działalności w sektorze transportu i logistyki

Nijhof-Wassink Group to firma rodzinna działająca na rynku międzynarodowym, istniejąca już od ponad 50 lat. Długi okres, w którym wydarzyło się wiele i w którym wraz z naszymi firmami staliśmy się organizacją, która zajęła ważne miejsce w branży logistycznej. Udało nam się nawiązać bliskie relacje z dużą liczbą klientów. Oprócz tego mamy ponad 1750 pracowników, dla których Nijhof-Wassink Group pragnie być również ważną wartością. Nie tylko dzisiaj, ale również w dalszej przyszłości. Tak było w momencie założenia w 1967 r. i tak działa to cały czas.

Czytaj dalej

Historia

W DRODZE OD 1967 ROKU

Historia firmy Nijhof-Wassink rozpoczęła się w Wierden (w holenderskiej prowincji Overijssel). W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku Harman Nijhof i Evert Wassink prowadzili tam, niezależnie od siebie, własne firmy transportowe. 1 stycznia 1967 r. postanowili jednak połączyć swoje siły. Poniżej przedstawiamy oś czasu Grupy Nijhof-Wassink z historycznymi momentami dla naszego przedsiębiorstwa transportowego Nijhof-Wassink oraz Nijwa, czyli naszej firmy zajmującej się dystrybucją samochodów ciężarowych Volvo i Renault.

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.