Oferty pracy

W NIJHOF-WASSINK TO LUDZIE ROBIĄ RÓŻNICĘ

Każda organizacja jest tak dobra jak jej pracownicy. W Nijhof-Wassink to właśnie pracownicy są sercem firmy, bo to oni sprawiają, że klienci są zadowoleni, a także zapewniają ciągłość działania. Ciężko pracujemy dla siebie i ze sobą. Uznanie ich zaangażowania wykracza poza samą płaszczyznę materialną. Intensywnie inwestujemy w szkolenie i rozwój ludzi. Pracownicy są jednak także kolegami, którzy pomagają sobie w trudnych chwilach.

Witamy w naszej firmie rodzinnej

Nijhof-Wassink to stabilna, międzynarodowa firma rodzinna zatrudniająca ponad 1300 pracowników w kraju i za granicą. To duża organizacja, ale zupełnie nie wpływa to na ducha współpracy i rodzinną atmosferę. Inwestujemy w naszych pracowników: zarówno w ich rozwój zawodowy, jak i osobisty. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz, w Nijhof-Wassink nigdy nie jesteś sam. Witamy w naszej firmie rodzinnej!

Rozpoczęcie pracy

Odpowiada Ci nasz zapał do realizowania ambicji naszych klientów? Chcesz być częścią zgranego zespołu, którego celem jest bycie najlepszym partnerem logistycznym w dziedzinie transportu masowego? Zapraszamy Cię więc do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego dla siebie stanowiska wśród poniższych ofert, możesz również wysłać otwartą aplikację na adres: rekrutacja@nijwa.com.pl

Kierowca w transporcie międzynarodowym – SILOSY

Pasjonuje Cię praca kierowcy? W takim razie to właśnie Ciebie szukamy!
Oddziały: Kutno

Czytaj dalej

Kierowca ADR w transporcie międzynarodowym - CYSTERNY

Chcesz połączyć pasję kierowania z możliwością rozwoju i zdobywania doświadczeń u stabilnego pracodawcy, w renomowanej międzynarodowej firmie?
Oddziały: Kutno

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.