Usługi Logistyczne Holandia

Nasze dążenie w zakresie usług logistycznych

Firma Nijhof-Wassink zapewnia wiele możliwości na potrzeby składowania, przeładunku i usług logistycznych w zakresie towarów zapakowanych i luzem. Tylko w samych naszych centrach logistycznych w Holandii dysponujemy przestrzenią magazynową o powierzchni ponad 17 000 m2, składem zewnętrznym 20 000 m2 i silosami o pojemności 24 500 m3 na potrzeby składowania i przeładunku zarówno towarów ADR, jak i nie ADR. 

Składowanie i przeładunek w Holandii

W naszych nowoczesnych magazynach i parkach silosowych w Rijssen i Coevorden przechowujemy towary bezpiecznie i zgodnie z zalecanymi przez Państwa warunkami. Oferujemy składowanie i przeładunek suchych i płynnych towarów zapakowanych i luzem na potrzeby przemysłu chemicznego. 

Składowanie w silosach i obsługa magazynowa w Coevorden/Rijssen

 • Niezależny terminal trimodalny
 • Terminal kolejowy z połączeniem z Rotterdamem, Niemcami i Skandynawią
 • Silosy (24 500 m3), magazyn (17 000 m2) i skład zewnętrzny (20 000m2) na potrzeby paszy, artykułów spożywczych i substancji chemicznych, zarówno dla towarów ADR, jak i nie ADR
 • Logistyka o wartości dodanej obejmująca:
  • skład celny (certyfikacja AEO)
  • przeładunek i przepakowywanie
 • Normy i certyfikaty 
  • SQAS
  • AEO
  • GMP+
 • Certyfikowana SQAS/EFTCO myjnia cystern z rozwiązaniami na potrzeby ogrzewania
 • Strategiczna lokalizacja na potrzeby Holandii Środkowej i Północno-Wschodniej i Niemiec

Rozwiązania magazynowe

Przepakowywanie i przeładunek masowy

Niezależnie od tego, w jakiej ilości i w jakich opakowaniach przybywają Państwa towary, w naszych magazynach możemy zająć się przepakowaniem ich na potrzeby składowania lub transportu w odpowiednie jednostki opakowaniowe.

W naszym parku kontenerowym możemy przepompowywać płyny ze zbiorników do beczek lub IBC i odwrotnie. Nowoczesne instalacje chłodzące i grzewcze pozwalają na utrzymanie lub uzyskanie przez ciecze odpowiedniej temperatury.

Składowanie ADR

W magazynie Nijhof-Wassink w Coevorden działamy zgodnie z wytycznymi PGS-15 na potrzeby składowania zapakowanych substancji niebezpiecznych. Posiadamy certyfikaty uprawniające do składowania towarów w następujących klasach ADR:

3 - Łatwopalne płyny
4 - Łatwopalne substancje stałe
6 - Substancje trujące i zakaźne
8 - Substancje żrące
9 - Różne niebezpieczne substancje

W celu zabezpieczenia Państwa towarów, hale magazynowe ADR są wyposażone w instalacje sygnalizacji pożarowej CO2. 

Wewnętrzny urząd celny

Jako upoważniony przedsiębiorca, firma Nijhof-Wassink dysponuje składem celnym w ramach swojego magazynu w Coevorden. Dzięki temu jesteśmy upoważnieni do załatwiania wszelkich formalności celnych a Państwa towary przybywające do UE  nie musza przechodzić ostatecznej odprawy celnej. Koordynujemy wszystkie procesy celne.

Myjnia cystern i kontenerów EFTCO

W naszych zakładach dysponujemy myjniami z certyfikacją EFTCO na potrzeby komputerowego mycia naczep do transportu suchych towarów masowych oraz silosów i kontenerów.

Połączenie z transporte

Operatorzy na miejscu

Firma Nijhof-Wassink w uzupełnieniu do świadczonych przez siebie usług oferuje pomoc operatorów zatrudnionych na miejscu, którzy zajmują się obsługą magazynową. Nasi pracownicy zarządzają i koordynują zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem na Państwa terenie oraz transport Państwa towarów do naszych miejsc składowania i przeładunku. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z ekspertyzy i infrastruktury organizacji Nijhof-Wassink. Tego rodzaju outsourcing Państwa prac pozwala Państwu również na oszczędności w zakresie kosztów zatrudniania personelu, a także sprawia, że nie muszą Państwo zajmować się kwestiami związanymi z certyfikacjami i ubezpieczeniami. Mogą Państwo skupić się na swoich podstawowych zadaniach, bez zastanawiania się nad pojemnością magazynów lub nad ilościami szczytowymi w ramach produkcji i dostawy.
 

 

Okko ten Hoff
Commercial Manager

Morssinkhof Rymoplast, czyli zamykanie łańcucha

Nawet o tym nie wiedząc, każdy miał kiedyś w rękach produkty, których surowce zostały dostarczone przez firmę Morssinkhof Rymoplast. Jest to jedno z największych europejskich przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem tworzyw sztucznych.

Czytaj dalej

Elastyczność aż do Indii

Każdy, kto myśli, że prace związane ze składowaniem i przeładunkiem można wykonywać na tzw. autopilocie, całkowicie się myli. Wszystko, co robimy, musi odbywać się dokładnie i bezpiecznie.

Przeczytaj moją historię

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.