Nijhof-Wassink Group

Ponad pięćdziesiąt lat działalności w sektorze transportu i logistyki

Nijhof-Wassink Group to firma rodzinna działająca na rynku międzynarodowym, istniejąca już od ponad 50 lat. Długi okres, w którym wydarzyło się wiele i w którym wraz z naszymi firmami staliśmy się organizacją, która zajęła ważne miejsce w branży logistycznej. Udało nam się nawiązać bliskie relacje z dużą liczbą klientów. Oprócz tego mamy ponad 1750 pracowników, dla których Nijhof-Wassink Group pragnie być również ważną wartością. Nie tylko dzisiaj, ale również w dalszej przyszłości. Tak było w momencie założenia w 1967 r. i tak działa to cały czas.

W drodze z Nijhof-Wassink Group

Wszyscy jesteśmy dumni z tego silnego, międzynarodowego przedsiębiorstwa. Dzięki naszym kolegom, partnerom i klientom udało nam się już wiele osiągnąć. Są Państwo dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do oglądnięcia poniższego filmu.

 

 

Firmy wchodzące w skład Nijhof-Wassink Group

Nijhof-Wassink

 • Międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży logistycznej i obsługi magazynowej towarów masowych w Europie.
 • Oddziały w Rijssen, Coevorden (Holandia), Antwerpii (Belgia), Hörstel (Niemcy), Székesfehérvar (Węgry) i Kutnie (Polska).
 • Dywizje: Chemical Logistics i Feed Logistics.

 

Nijhof-Wassink Polska

 • Oficjalny dealer ciężarówek Volvo i Renault w Polsce.
 • 5 oddziałów Volvo Trucks w Kutnie, Tarnowie Podgórnym, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej oraz Karskach.
 • 2 warsztaty Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej.
 • Oprócz sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych i użytkowych firma Nijhof-Wassink oferuje kompletny pakiet usług posprzedażnych, w tym konserwację, przeglądy oraz leasing.

www.nijhof-wassink.com.pl/

 

Nijwa Groep

 • Oficjalny dealer samochodów ciężarowych Volvo i samochodów użytkowych Renault w Holandii.
 • 7 oddziałów w Rijssen, Zwolle, Beilen, Groningen, Veendam, Veenoord i Hengelo.
 • Oprócz sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych i użytkowych Nijwa Groep oferuje kompletny pakiet usług posprzedażnych, w tym konserwację, przeglądy oraz wynajem.

www.nijwa.nl

 

Nijwa Trucks

 • Wszechstronny serwis, całkowicie zorientowany na konserwacji oraz naprawie samochodów ciężarowych i użytkowych, a także przyczep wszystkich marek.
 • Siedziba w Drachten (Fryzja) w Holandii.

www.nijwatrucks.nl

 

SilFit – Planowanie i pomiary

SilFit zajmuje się optymalizacją procesów logistycznych na potrzeby klientów. Za pośrednictwem centrum planowania w Rijssen firma Silfit monitoruje plany trasy i przejazdy. Oprócz tego firma SilFit stworzyła system pomiarów zawartości silosów. Dzięki temu systemowi zarządzania zapasami klienta (Vendor Managed Inventory – VMI) można zdalnie kontrolować stan towarów masowych w silosach.

www.silfit.com

 

Wemmers Tanktransport

Wemmers Tanktranport specjalizuje się w przewozie płynnych artykułów spożywczych. Ze swoich lokalizacji znajdujących się w Holandii, Belgii, Austrii i Niemczech obsługują zlecenia dla przemysłu spożywczego w Europie.

www.wemmers.nl/en

 

 

Dyrekcja i zarząd Nijhof-Wassink  Group

Dyrekcja i zarząd Grupy Nijhof-Wassink ma we krwi transport i logistykę. Między innymi dzięki tym osobom w organizacji, nawet pomimo ponad tysiąca pracowników, wciąż czuć rodzinną atmosferę.

Erik Schiphorst
Erik Schiphorst
CEO
Gert-Jan Meijerink
Gert-Jan Meijerink
CFO
Freddy Nijhof
Freddy Nijhof
Prezes Rady Nadzorczej
Jogé Nijhof
Jogé Nijhof
Członek Rady Nadzorczej

50 YEARS ON THE MOVE

Nijhof-Wassink Group istnieje od ponad 50 lat. Magazyn „50 years on the move” to specjalna publikacja z okazji tego jubileuszu.

Zobacz magazyn

People, Planet, Profit

Zrównoważony sposób pracy, korzystny dla ludzi i środowiska naturalnego – właśnie do tego dąży firma Nijhof-Wassink. W naszym sposobie pracy tworzymy równowagę między 3 P: People, Planet i Profit, czyli ludźmi, planetą i zyskami.

Bezpieczeństwo i jakość

Zorientowanie na człowieka i otoczenie jest najważniejsze w codziennej działalności firmy Nijhof-Wassink. Oznacza to proaktywne podejście w dziedzinie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, zabezpieczeń i zrównoważonego rozwoju. Surowe standardy, które stosują nasi zleceniodawcy, jeśli chodzi o transport ich produktów, są ogólnie obowiązującymi normami w firmie Nijhof-Wassink.

Innowacje w firmie Nijhof-Wassink

Każdy, kto chce utrzymywać się w czołówce światowej branży transportowej, musi nieustannie wprowadzać zmiany. Właśnie dlatego w firmie Nijhof-Wassink przywiązujemy dużą wagę do innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa, sprzętu, szkolenia i systemów IT. Ponieważ jest to stały element naszej pracy, możemy zagwarantować optymalne rezultaty. 

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.