Kluczowe wartości firmy Nijhof-Wassink

To są nasze punkty wyjścia

W firmie Nijhof-Wassink każdego dnia chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Pomagamy w realizowani ambicji naszych klientów oraz wspieramy swoich pracowników. W tym celu pracujemy w oparciu o pięć kluczowych wartości, które stanowią podstawę dla tego, kim jesteśmy i w jaki sposób wyróżniamy się jako usługodawca i pracodawca.

Partnerstwo

Już od ponad 50 lat dążymy do najwyższego poziomu jakości, zaangażowania wśród wszystkich osób w naszej firmie oraz budowania silnych więzi z naszymi klientami i dostawcami. Chętnie rozmawiamy, aby móc zaoferować najlepsze rozwiązania.

Połączenie

Jesteśmy solidnymi i ambitnym usługodawcą i pracodawcą, który gwarantuje wyważony kurs. Analizując codzienne wyzwania naszych klientów i pracowników dbamy o to, aby w perspektywie długoterminowej mogli liczyć na nas – zaufanego partnera lub pracodawcę.

Zrównoważony rozwój

Bierzemy na siebie odpowiedzialność na polu bezpieczeństwa, zdrowia, ochrony środowiska i jakości. Nieustannie pracujemy nad tym, aby być w tym najlepsi. Troska o człowieka i otoczenie jest najważniejszym elementem naszej codziennej pracy. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy każdego dnia bezpiecznie wracali do domu, a także, aby ograniczać naszą emisję CO2.

Innowacyjność

Pracujemy nad dniem jutrzejszym. Dzięki innowacjom na rynku, w zakresie technologii i sprzętu, stymulujemy klientów i kolegów do myślenia nad unowocześnieniami, a także do eksperymentowania i nauki. Inicjujemy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które sprawiają, że nieustannie możemy oferować wartość dodaną.

Społeczeństwo

Jakość naszych usług jest realizowana przez naszych pracowników. Zachęcamy naszych kolegów do tego, aby wkładali w swój fach pasję i dalej się rozwijali. Dzięki docenianiu i szacunkowi dla siebie nawzajem i pracując w bezpiecznym otoczeniu, oferujemy naszym kolegom możliwość rozwoju i czerpania przyjemności ze swojej pracy.

People, Planet, Profit

Zrównoważony sposób pracy, korzystny dla ludzi i środowiska naturalnego – właśnie do tego dąży firma Nijhof-Wassink. W naszym sposobie pracy tworzymy równowagę między 3 P: People, Planet i Profit, czyli ludźmi, planetą i zyskami.

Bezpieczeństwo i jakość

Zorientowanie na człowieka i otoczenie jest najważniejsze w codziennej działalności firmy Nijhof-Wassink. Oznacza to proaktywne podejście w dziedzinie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, zabezpieczeń i zrównoważonego rozwoju. Surowe standardy, które stosują nasi zleceniodawcy, jeśli chodzi o transport ich produktów, są ogólnie obowiązującymi normami w firmie Nijhof-Wassink.

Innowacje w firmie Nijhof-Wassink

Każdy, kto chce utrzymywać się w czołówce światowej branży transportowej, musi nieustannie wprowadzać zmiany. Właśnie dlatego w firmie Nijhof-Wassink przywiązujemy dużą wagę do innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa, sprzętu, szkolenia i systemów IT. Ponieważ jest to stały element naszej pracy, możemy zagwarantować optymalne rezultaty. 

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.