Kompleksowe rozwiązanie transportowe

blog

Każdy, kto tankuje na stacji benzynowej, z dużym prawdopodobieństwem ma do czynienia z paliwem, które w ten czy inny sposób miało styczność z firmą VARO Energy. Ten dystrybutor paliwa jest jednym z największych graczy m.in. na rynku holenderskim, zaopatrując takie marki stacji benzynowych, jak Argos, amiGo, Brand Oil, DOC, Van den Belt, Esso, TanQyou i Elan.

Rzeczowe podejście, bezpośrednie kontakty, dotrzymywanie ustaleń i zorientowanie na jakość. Oto właśnie wyraźne uzgodnienia poczynione między VARO Energy i Nijhof-Wassink. Udanie współpracujemy ze sobą już od prawie dwóch lat – od momentu przejęcia firmy Brand Oil przez VARO Energy. Kiedy później firma VARO przejęła jeszcze stacje paliw DOC w Lichtenvoorde i Van den Belt w Drachten, dało nam to szansę na dalszy rozwój. Przy użyciu siedmiu zestawów drogowych w różnych systemach zmianowych zaopatrujemy obecnie blisko 150 stacji paliw w całej Holandii.

Zajmujemy się całkowitym planowaniem zaopatrzenia, dzięki czemu klient końcowy zawsze dysponuje odpowiednią ilością paliwa. Samodzielne planowanie umożliwia nam jak najskuteczniejsze wykorzystanie ludzi i sprzętów. W ramach tego partnerstwa dbamy o kompleksową obsługę transportową, która rozpoczyna się od transportu z różnych magazynów VARO i kończy się na automatycznym przesyłaniu zweryfikowanych danych do systemów VARO. W ten sposób od razu widać, co przewieźliśmy, a firma VARO może później wewnętrznie dalej przetwarzać wszystkie te informacje.

Ściśle współpracujemy ze sobą nad tym, aby w prawidłowy sposób zintegrować ze sobą poszczególne systemy IT, co oczywiście wykracza poza samo bezpośrednie połączenie. Nasz nowy system zarządzania transportem (Transport Management System – TMS) okazuje się doskonale przystosowany do całkowitej automatyzacji tego rodzaju procesów i dzięki temu będziemy w stanie obsługiwać wciąż coraz więcej klientów.

Autor:  Bertil Bouwhuis
Bertil Bouwhuis | Managing Director

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.