Agrifirm intensyfikuje współpracę z Nijhof-Wassink

Royal Agrifirm Group zawarła pięcioletni kontrakt z SilFit – spółką zależną Nijhof-Wassink. Agrifirm współpracuje z naszymi firmami od 2014 roku. Dzięki tej nowej umowie działalność logistyczna ulegnie znacznemu rozszerzeniu pod względem ilości towarów i zakresu usług. SilFit będzie zajmować się przykładowo wszystkimi transportami masowymi Agrifirm w Holandii i Belgii.

SilFit specjalizuje się w planowaniu transportu, obierając sobie za cel optymalizację świadczenia tej usługi między dostawcami a klientami. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej wieloletniej współpracy” – mówi Dick Hordijk, dyrektor generalny Royal Agrifirm Group. „Kierowcy naszych zielono-żółtych ciężarówek są ambasadorami Agrifirm w gospodarstwach rolnych. Dążymy do jak najwydajniejszej organizacji zadań logistycznych, w oparciu o optymalną obsługę i zorientowanie na ciągłości dostaw do naszych klientów. Teraz zamierzamy poczynić kolejne ważne kroki w dziedzinie jakości, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i innowacji”.

„Umowę tę odbieramy jako dowód wielkiego uznania dla naszej firmy, naszych kierowców, planistów, pracowników biurowych i ogólnego sposobu współpracy, który doskonale wpisuje się w ambicje Agrifirm w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ważną zaletą jest to, że strumienie logistyczne mogą być teraz lepiej połączone ze sobą, w wyniku czego planowanie może odbywać się wydajniej i elastyczniej. Przyczynia się to również do znacznych oszczędności w zakresie emisji CO2”, dodaje Martin Schoemaker, dyrektor zarządzający Feed Logistics Nijhof-Wassink.

 Od 1 czerwca 2021 r. SilFit będzie zarządzać planowaniem transportu wszystkich pojazdów do przewozów masowych Agrifirm w Holandii i Belgii. Oprócz Nijhof-Wassink zaangażowane są w to również inne firmy transportowe.

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.