Wyręczanie od A do Z

blog

Szybkość, wydajność i elastyczność to wspólne cele zarówno dla naszego klienta Trouw Nutrition, jak i dla naszych firm – Nijhof-Wassink i SilFit Zajmujemy się procesem logistycznym w Holandii i w Niemczech od A do Z, dzięki czemu maksymalnie wyręczamy firmę Trouw Nutrition. W ramach naszego partnerstwa zapewniamy kompleksowe rozwiązania, aby dostawy i wywóz surowców i produktów przebiegały możliwie najwydajniej, a firma Trouw Nutrition mogła optymalnie koncentrować się na swojej głównej działalności. Przykład: jeśli Trouw Nutrition informuje nas, że w najbliższą środę chce otrzymać określony surowiec, dbamy o cały proces logistyczny. Nasz klient nie musi się o nic martwić.

Chcemy być najlepszym partnerem logistycznym dla naszych zleceniodawców. Połączenie dostaw surowców do siedziby w Gent z dystrybucją produktów na potrzeby innych klientów sprawia, że współpraca ta jest wyjątkowa. SilFit, czyli spółka zależna działająca w ramach Grupy Nijhof-Wassink, zajmuje się nadzorowaniem i planowaniem poszczególnych tras. Dzięki temu zapewniamy wyraźne kanały kontaktu, a klient dysponuje jednym punktem konsultacyjnym. SilFit ma do dyspozycji park pojazdów Nijhof-Wassink i rozległą sieć partnerów transportowych w całej Europie. Możemy więc optymalnie kierować całym procesem pomiędzy producentem, przewoźnikiem a użytkownikiem końcowym. Umożliwia to uzyskanie wysokiego poziomu załadunku i minimalnej liczby kilometrów przejeżdżanych bez załadunku. W ten sposób optymalizujemy koszty transportu, zmniejszamy emisję CO2 i realizujemy wydajny i zrównoważony transport.

To sytuacja korzystna dla obu stron!

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.