Miłość do drobiu

case

Firma De Hoop jest specjalistą w dziedzinie drobiu i produkuje wyłącznie pasze na potrzeby tego segmentu rynku. Sprawiło to, że jest to pierwszy i jedyny producent pasz specjalizujący się w tej wąskiej dziedzinie w Holandii. W firmie De Hoop wszystko oparte jest na trzech filarach: wiedza, umiejętności i charakter.

Na podstawie badań dotyczących pasz, wymagań klientów, a także własnej wiedzy i doświadczenia wytwarzają oni receptury dla naszych klientów. Dzięki temu każdy hodowca drobiu otrzymuje indywidualnie wyprodukowaną dla siebie paszę. Klienci znajdują się w Holandii i na obszarze granicznym z Niemcami i Belgią. Są to hodowcy drobiu, którzy cenią sobie jakość.

Wartość dodana transportu

Koszty, niezawodność, dostępność i dobry stosunek ceny do jakości są ważne w przypadku wyboru partnera w dziedzinie transportu. Transport jest bowiem decydującym czynnikiem, jeśli chodzi o nasze relacje z klientami. „Od kilku lat współpracujemy już z firmą Nijhof-Wassink. Ich myślenie zorientowane na jakość widać we wszystkim, co robią. Dysponują oni dobrym i odpowiednio utrzymanym parkiem pojazdów i podobnie jak my nie znają słowa „nie”. Nijhof-Wassink sprawia, że możemy zawsze realizować nasze dostawy, również w przypadkach wymagających ekspresowej obsługi. Zawsze jest przecież jakieś rozwiązanie. Nasze kultury wzajemnie się uzupełniają. Kierowcy Nijhof-Wassink mówią, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, językiem naszych klientów. Rozumieją oni życie w gospodarstwie rolnym. Odnoszę również wrażenie, że jeżdżący dla nas kierowcy są specjalnie wyselekcjonowani”, mówi dyrektor Henri Brethouwer. Miłość do drobiu spotyka się w tym przypadku z miłością do transportu.

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.