Najlepsze rozwiązanie to nie zawsze to najłatwiejsze

blog

Co robisz, kiedy jeden z największych belgijskich producentów pasz dla zwierząt prosi o pomoc w realizacji swoich ambicji? Chodzi o nowe rozwiązania, które pozwolą naszemu klientowi na spełnienie coraz większych potrzeb transportowych związanych z dostarczaniem jego produktów do odbiorców.

Można zawsze rozwiązać taki problem, sprawdzając możliwości w ramach własnej organizacji. Nie zawsze jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Własna organizacja może być bowiem czasami czynnikiem hamującym. Wielkość floty, dostępność kierowców to tylko kilka przykładów. Obecnie w naszej dywizji Feed Logistics dysponujemy 140 zestawami drogowymi, które tworzą odpowiednio rozległy park maszyn, a 252 kierowców to bardzo duży zespół kierowców, ale niekiedy odpowiedź na pełne ambicji plany klientów wykraczają poza własną organizację.

Aby znaleźć właściwą odpowiedź na ambitne cele naszych klientów, znaleźliśmy zaprzyjaźnioną firmę transportową, która zdecydowała się nam w tym pomóc. To równorzędny partner z doskonałym rozeznaniem rynku belgijskiego, który zwraca dużą uwagę na jakość i bezpieczeństwo sprzętu oraz kierowców, a współpraca jest głęboko zakorzeniona w jego DNA. Wszystkie te ważne dla nas cechy znaleźliśmy w firmie DBT Bulkvervoer z Kalmthout w Belgii. W oparciu o sprzęt i kierowców z obu naszych firm dostarczamy duże ilości pasz dla zwierząt od naszego klienta do odbiorców końcowych. Ten sposób współpracy pozwala gwarantować szybkie i elastyczne dostawy. Nijhof-Wassink zajmuje się koordynacją i planowaniem tych tras, aby zapewnić jasne kanały komunikacji i jeden punkt do kontaktu dla klienta. Dzięki temu sposobowi pracy nasz partner logistyczny, firma DBT, korzysta z większej sieci logistycznej i skuteczniej może wykorzystywać zasoby ludzkie i sprzętowe. Ten układ jest korzystny dla wszystkich stron. Piękny przykład prawdziwego partnerstwa!

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera i potwierdzam adatvédelmi nyilatkozatot przeczytanie.