Usługi Logistyczne w Polsce

Honorata Pędziejewska
Forwarding and Customs Manager
Oferta
Honorata Pędziejewska
Forwarding and Customs Manager
+ 48 24 35 70 030 sales@nijhof-wasssink.com Oferta

Nasze dążenie w zakresie usług logistycznych

Nasz nowoczesny magazyn i park silosowy w Kutnie (Polska) zapewnia łącznie 45 000m2 zadaszonej przestrzeni magazynowej, 12 000m2 składu zewnętrznego i 11 000 m3 pojemności silosów na potrzeby składowania i przeładunku sypkich towarów masowych. To logistyczne centrum łączy ze sobą drogi handlowe m.in. do Rosji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej i Europy. 

Składowanie i przeładunek towarów masowych

Dzięki połączeniu kolejowemu nasz polski magazyn jest bezpośrednio skomunikowany z czołowymi europejskimi portami, takimi jak Rotterdam, Hamburg, Gdańsk/Gdynia i Antwerpia. Nasz szeroki pakiet rozwiązań z zakresu obsługi magazynowej, a także wysoki poziom usług i solidna, międzynarodowa sieć transportu, sprawia, że firma Nijhof-Wassink dysponuje wszystkimi narzędziami, które pozwalają zoptymalizować Państwa łańcuch logistyczny.

Park silosowy i obsługa magazynowa w Kutnie

 • Pojemność silosów (11 000 m3), magazynów (45 000 m2) i składu zewnętrznego (12 000 m2) na potrzeby produktów sypkich luzem, jak np. polimery
 • Logistyka o wartości dodanej obejmująca:
  • skład celny
  • kompleksową obsługę celną
  • przepakowywanie i przeładunek
 • Normy i certyfikaty 
  • SQAS
  • AEO
  • GMP+
 • Certyfikowana SQAS/EFTCO myjnia cystern z rozwiązaniami na potrzeby ogrzewania
 • Strategiczna lokalizacja na potrzeby Europy Środkowo-Wschodniej

Nasze usługi w ramach składowania towarów masowych i transportu

Przepakowywanie i przeładunek produktów sypkich luzem

Niezależnie od tego, w jakiej ilości i w jakich opakowaniach przybywają Państwa towary, w naszym magazynach możemy zająć się ich przepakowaniem na potrzeby składowania lub transportu w odpowiednie jednostki opakowaniowe.

W naszym parku kontenerowym nowoczesne instalacje grzewcze podgrzewają lub utrzymują płyny w odpowiedniej temperaturze.

Skład celny

Jako upoważniony przedsiębiorca, firma Nijhof-Wassink dysponuje składem celnym w ramach swojego magazynu w Kutnie. Dzięki temu jesteśmy upoważnieni do załatwiania wszelkich formalności celnych, a Państwa towary przybywające do UE zostają dopuszczone do obrotu na terenie UE. Nasz własny dział celny realizuje wszystkie niezbędne procedury na miejscu wystawia niezbędne dokumenty. Zapewnia to Państwu oszczędność czasu i pieniędzy.

Myjnia cystern z certyfikacją EFTCO

W Kutnie dysponujemy myjnią cystern z certyfikacją EFTCO na potrzeby mycia naczep silosowych i kontenerów do transportu produktów luzem. Aby zapobiegać skażeniom, kontrolujemy każdą naczepę/kontener przed załadowaniem. Jest to stały element naszego systemu jakości i bezpieczeństwa.

 

 

Honorata Pędziejewska
Forwarding and Customs Manager

Safety First Service

Co trudnego może być w obsłudze magazynowej? Wystarczy przecież zbudować dużą halę, zatrudnić trochę osób, a potem już tylko rozładowywać, składować i znowu ładować. W firmie Nijhof-Wassink działa to inaczej.

Przeczytaj moją historię

Elastyczny transport kolejowy

Z Kutna w Polsce monitoruję wspólnie z innymi kolegami ruch pociągów wahadłowych, które przewożą nasze kontenery cysterny z masowymi produktami ciekłymi naszych klientów.

Przeczytaj moją historię

Bądź na bieżąco

Chcą Państwo na bieżąco uzyskiwać informacje o aktualnościach w firmie Nijhof-Wassink? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.
Formularza nie można wysłać bez zaakceptowania naszej polityki prywatności.